Bourns SRP5015TA-5R6M
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 2220
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns SRP5015TA-5R6M.
IHS
Datasheet4 páginas6 anos atrás
Master Electronics
element14 APAC
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-2.75%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 1816
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz 11Q-Factor Ferrite 1.8A 0.106Ohm DCR 2020 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 5.6uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 1.7A T/R
General Purpose Inductor, 5.6uH, 20%, 1 Element, Nickel-zinc Ferrite-Core, SMD, 1616