TDK SPM5020T-3R3M-LR
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.9A 0.061Ohm DCR T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TDK SPM5020T-3R3M-LR.
ODG (Origin Data Global)
Datasheet4 páginas5 anos atrás
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-6.35%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Powdered Iron 5A 0.038Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 15Q-Factor Carbonyl Powder 5A 0.038Ohm DCR 2020 Automotive T/R
TAIYO YUDENNRS8030T3R3MJGJ
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
TAIYO YUDENNRS8030T3R3MJGJV
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 4.3A Embossed T/R
Ind Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 3.5A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Metal 3.5A 0.0743Ohm DCR T/R
Descrições
Descrições de TDK SPM5020T-3R3M-LR fornecidas pelos seus distribuidores.
Inductors for Power Circuits Wound Metal | FIXED IND 3.3UH 3.9A 61 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Metal-Core, SMD, 2120
Inductor, Wirewound, 3.3Uh, 3.9A, 20%; Inductance:3.3Μh; Rms Current (Irms):3.9A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):6.5A; Product Range:Spm-Lr Series; Dc Resistance Max:0.061Ohm; Inductance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Tdk SPM5020T-3R3M-LR