Bourns SRF1260A-821M
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH/3280uH 20% 100KHz Ferrite 600mA/301mA 1.46Ohm/5.363Ohm DCR T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns SRF1260A-821M.
IHS
Datasheet3 páginas6 anos atrás
Master Electronics
Newark
SímboloPegada
Baixar
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 20% 1KHz 6Q-Factor Ferrite 0.85A 1.32Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 20% 1KHz 6Q-Factor Ferrite 850mA 1.32Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 20% 1KHz Ferrite 0.22A 3.5Ohm DCR Automotive T/R
Ind Power Wirewound 8uH/32uH 20% Iron 1.9A/0.95A T/R
Descrições
Descrições de Bourns SRF1260A-821M fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 820uH, 20%, 2 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
IND SHIELDED WIREWOUND 820UH 20% FERRITE
INDUCTOR, DUAL, 820UH, 0.77A, PWR, PARA.; Product Range: SRF1260A Series; Inductance, Parallel: 820µH; RMS Current - Parallel: 600mA; Saturation Current - Parallel: 770mA; Coupled Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 6mm; DC Resi