Bourns RL181S-102J-RC
Ind RF Choke Shielded Wirewound 1mH 5% 1KHz 70Q-Factor 90mA RDL Bag
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns RL181S-102J-RC.
IHS
Datasheet2 páginas7 anos atrás
_legacy Avnet
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+1.54%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-06-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
Ind RF Choke Bobbin Core 1mH 5% 796KHz 50Q-Factor Ferrite 100mA AXL T/R
API Delevan1945-39J
FIXED IND 1MH 104MA 16.5 OHM TH
General Purpose Inductor, 1000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
TAIYO YUDENLHL08TB102J
Inductor Power Wirewound 1000uH 5% 252KHz 55Q-Factor Ferrite 0.25A 2.7Ohm DCR RDL Ammo
TAIYO YUDENLHL08NB102J
Ind Power 1mH 5% 252MHz 55Q-Factor Ferrite 250mA Radial Bulk
Descrições
Descrições de Bourns RL181S-102J-RC fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 1000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core
1KHz 770KHz 90mA 70@50kHz 1mH 3.4¦¸ ¡À5% 14mm*10.5mm*14mm
RL181S Radial Vertical Cylinder 0.413Dia 10.50mm 1mH
Ind10.5X14Mm,1000Uh5%0.09A,shdth /Bulk, Bag Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller RL181S-102J-RC
90mA 1mH ±5% Plugin,D=10.5mm Power Inductors ROHS