Bourns 4814P-1-222
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/C ISOL 14-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Bourns 4814P-1-222.
Electro Sonic
Arrow Electronics
Stock
57,467
Authorized Distributors
5
Resistance
2.2 kΩ
2.2 kΩ
Tolerance
2 %
2 %
Power Per Element
160 mW
160 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Cadeia de suprimentos
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.10
Introduction Date1999-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Peças relacionadas
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/C ISOL Molded 14-Pin SOM Gull Wing SMD Tube
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.28W ±100ppm/C ISOL 16-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.12W, 2000ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount
CTS Components768163222GP
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 2.3W ±100ppm/C ISOL Ceramic 16-Pin SOGN Gull Wing SMD Bulk
Descrições
Descrições de Bourns 4814P-1-222 fornecidas pelos seus distribuidores.
7 ±2% 2.2kΩ 160mW ±100ppm/℃ SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.12W, 2200ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount
RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 14SOIC
Resistors Network-Thick Film Smd Med Body |Bourns, Inc. 4814P-1-222
RES NET ISOLATED 2.2K OHM 14-SMD