API Delevan S1210R-682G
General Purpose Inductor, 6.8uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para API Delevan S1210R-682G.
IHS
Datasheet1 páginashá 0 anos
Future Electronics
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1998-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Ind Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 2% 7.9MHz 31Q-Factor Ferrite 360mA 1008 T/R
API Delevan4232-682G
Inductor RF Unshielded Wirewound 6.8uH 2% 7.9MHz 30Q-Factor Iron 294mA 2.4Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 2%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Ind Chip Unshielded Wirewound 6.8uH 2% 7.9MHz 20Q-Factor Ceramic 180mA 1008 T/R
General Purpose Inductor, 6.8uH, 2%, 1 Element, Ceramic-ferrite-Core, SMD, 0603
Ind Chip Wirewound 6.8uH 2% 7.9MHz 15Q-Factor Ferrite 115mA 0805 T/R
Descrições
Descrições de API Delevan S1210R-682G fornecidas pelos seus distribuidores.
S1210R Series 1.8 uH ±2 % Tolerance 328 mA Surface Mount Shielded RF Inductor
GENERAL PURPOSE INDUCTOR ROHS3Compliant Active Lead Free Fixed Inductor -55C~125C 35MHz 1.5Ohm Max 6.8muH
FIXED IND 6.8UH 328MA 1.5OHM SMD