Analog Devices LTC1727IS8-2.5#PBF
Micropower Precision Triple Supply Monitors in 8-Lead MSOP and 5-Lead SOT-23 Packages
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Analog Devices LTC1727IS8-2.5#PBF.
Analog Devices
Official datasheet0 páginashá 0 anos
Upverter
SHENGYU ELECTRONICS
Linear Technology
Arrow Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-3.50%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
EE Concierge
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
97,286
Authorized Distributors
6
Case/Package
SO
Number of Pins
8
Number of Voltages Monitored
3
Reset
Active Low
Active Low
Reset Timeout
140 ms
140 ms
Undervoltage Threshold
Overvoltage Threshold
Watchdog Timer
Min Supply Voltage
1 V
1 V
Max Supply Voltage
7 V
7 V
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusPRODUCTION (Last Updated: 3 years ago)
Peças relacionadas
Analog Devices / Linear TechnologyLTC1727ES8-2.5
Processor Supervisor 3.086V/2.338V/Adj 3 Active Low/Open Drain Automotive 8-Pin SOIC N Tube
Descrições
Descrições de Analog Devices LTC1727IS8-2.5#PBF fornecidas pelos seus distribuidores.
Processor Supervisor 3.086V/2.338V/Adj 3 Active Low/Open Drain 8-Pin SOIC N Tube
MS-System Monitor/Supervisor, uP Precision Triple Supply Monitor
Volt Supervisor Monitor 2.5V/3.3V 8-Pin SOIC N
Power Supply Support Circuit, Adjustable, 3 Channel, CMOS, PDSO8
uP Prec 3x S Mon s in 8-Lead M
IC TRPL SPLY MONITOR 2.5V 8-SOIC