Amphenol Aerospace MS3476L16-26S
Conn MIL-DTL-26482 Circular Socket 26 POS Crimp ST Cable Mount 26 Terminal Single Port
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Amphenol Aerospace MS3476L16-26S.
IHS
Datasheet32 páginas11 anos atrás
Farnell
Newark
Arrow Electronics
JRH Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-57.29%
Introduction Date1994-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Peças relacionadas
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
Amphenol AerospaceMS3476W14-19P
Conn MIL-DTL-26482 Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal Single Port
Amphenol IndustrialPT06SE-14-19P(476)
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Amphenol AerospaceMS3475L14-19P
Conn Circular MIL-DTL-26482 PL 19 POS 14-19 Size PIN Contact Cable Mount
Circular MIL Spec Connector JAM NUT RECPT PIN CRIMP 19P SZ 20
Amphenol IndustrialMS3126F18-32P
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 32 POS Crimp ST Cable Mount 32 Terminal 1 Port
Descrições
Descrições de Amphenol Aerospace MS3476L16-26S fornecidas pelos seus distribuidores.
MIL Series Connector, 26 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
Electroless Nickel Military MIL-DTL-26482Series II Non-RoHS Compliant Environment Resistant IP67 Circular Connector 24AWG 200C 7.5A 600V