Amphenol Aerospace MS3475L14-19P
Conn Circular MIL-DTL-26482 PL 19 POS 14-19 Size PIN Contact Cable Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Amphenol Aerospace MS3475L14-19P.
IHS
Datasheet1 páginas24 anos atrás
JRH Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Arrow Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-44.55%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date1994-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Crimp Terminal, Plug
Amphenol AerospaceMS3476W14-19P
Conn MIL-DTL-26482 Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal Single Port
Circular MIL Spec Connector JAM NUT RECPT PIN CRIMP 19P SZ 20
MIL Series Connector, 19 Contact(s), Aluminum Alloy, Male, Crimp Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06SE-14-19P(SR)(LC)
Circular MIL Spec Connector,Plugs Aluminum Alloy 7.5A , 61.29mm
Amphenol IndustrialPT06SE-14-19P(476)
Conn MIL-C-26482 Circular PIN 19 POS Crimp ST Cable Mount 19 Terminal 1 Port
Descrições
Descrições de Amphenol Aerospace MS3475L14-19P fornecidas pelos seus distribuidores.
Circular MIL Spec Connector ST PLUG W/GROUNDING FNGERS PIN 19P SZ 20
Electroless Nickel Military MIL-DTL-26482Series II Non-RoHS Compliant Environment Resistant IP67 Circular Connector 24AWG 200C 7.5A 600V