Abracon AIUR-15-181K
Inductor Power Unshielded Drum Core 180uH 10% 1KHz Ferrite 2.5A 0.13Ohm DCR RDL Box
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AIUR-15-181K.
IHS
Datasheet2 páginas18 anos atrás
Master Electronics
Introduction Date2004-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Ind Power 180uH 10% 1KHz Ferrite 1.98A Axial Bulk
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 180uH 10% 1KHz Ferrite 1.6A AXL
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.51A 0.77Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.72A 0.63Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Inductor Power Unshielded Drum Core 180uH 10% 10KHz Ferrite 2.1A 0.228Ohm DCR RDL
Descrições
Descrições de Abracon AIUR-15-181K fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 180UH 2.5A 130 MOHM TH
Power Inductor 180uH 2.5A 130mΩ, AIUR-15 , RoHS