Abracon AIUR-10-152K
Ind Power 1.5mH 10% 1KHz Ferrite 170mA RDL Bulk
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AIUR-10-152K.
IHS
Datasheet2 páginas18 anos atrás
Electro Sonic
Abracon SCT
_legacy Avnet
Sager Electronics
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
3DBaixar
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 0.19A 5Ohm DCR T/R
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 1.5mH 10% 1KHz Ferrite 158mA AXL
Inductor Power Shielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 10Q-Factor Ferrite 0.2A 3.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 1500uH 10% 1KHz 0.13A 13.5Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 1500uH 10% 10KHz Ferrite 0.15A 3.5Ohm DCR RDL Box
Ind 1500.00 Uh 0.150 A 3500.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-05-152K
Descrições
Descrições de Abracon AIUR-10-152K fornecidas pelos seus distribuidores.
Ind 1500.00 Uh 0.170 A 4000.00 Mohm/ Bag Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-10-152K
General Purpose Inductor, 1500uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1.5MH 170MA 4 OHM TH