Abracon AIUR-06-102K
Inductor Power Unshielded Drum Core 1000uH 10% 10KHz Ferrite 0.88A 1.2Ohm DCR RDL
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AIUR-06-102K.
JRH Electronics
Datasheet2 páginas5 anos atrás
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Abracon SCT
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+19.49%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
SnapEDA
3DBaixar
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Inductor Power Wirewound 1000uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.51A 2.9Ohm DCR RDL Bag
Ind 1000.00 Uh 0.530 A 1700.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-08-102K
Inductor Power Shielded Wirewound 1000uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.68A 1.7Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Descrições
Descrições de Abracon AIUR-06-102K fornecidas pelos seus distribuidores.
Ind 1000.00 Uh 0.650 A 1200.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-06-102K
General Purpose Inductor, 1000uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind Power 1mH 10% 10KHz Ferrite 880mA RDL
FIXED IND 1MH 650MA 1.2 OHM TH
INDUCTOR, UNSHIELDED, RADIAL POWER, 1MH, 650MA, 1.2OHM, TH, MSL 1
Power Inductor 1000uH 0.65A 1200mΩ, AIUR-06 , RoHS
Abracon SCT
1KHz 880mA 650mA 1mH 1.2¦¸ ¡À10% ,D13XL18MM , 12.7mm*18.03mm
AIUR-06 Radial Vertical Cylinder 0.500Dia 12.70mm 1mH
Power Inductors - Leaded 1000 UH 10%