Abracon AISC-1008HQ-7N8J-T
Ind Chip Wirewound 7.8nH 5% 50MHz 75Q-Factor Ceramic 1.6A 1008 T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AISC-1008HQ-7N8J-T.
Future Electronics
Datasheet3 páginas13 anos atrás
Abracon SCT
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 0.0075uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0076uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.0073uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.0072uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 1.4A 0.052Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.0082uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Descrições
Descrições de Abracon AISC-1008HQ-7N8J-T fornecidas pelos seus distribuidores.
7.8 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.6 A 50mOhm Max Nonstandard
RF Inductors - SMD FIXED IND 7.8NH 1.6A 50 MOHM SMD
Ind 7.80 Nh 1.600 A 50.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1008HQ-7N8J-T
General Purpose Inductor, 0.0078uH, 5%, 1 Element, SMD, 1008
Inductor 7.8nH 1.6A 50mΩ, AISC-1008HQ, RoHS