Abracon AISC-1008HQ-18NJ-T
Inductor RF Wirewound 0.018uH 5% 50MHz 62Q-Factor Ceramic 1.4A 0.08Ohm DCR 1008 T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AISC-1008HQ-18NJ-T.
Electro Sonic
Datasheet3 páginas13 anos atrás
Abracon SCT
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-0.40%
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 18nH 5% 50MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 110mOhm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.018uH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 0.1Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind Chip Wirewound 18nH 5% 250MHz 75Q-Factor Ceramic 1.4A 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, Ferrite-Core, SMD, 0402
Descrições
Descrições de Abracon AISC-1008HQ-18NJ-T fornecidas pelos seus distribuidores.
RF Inductors - SMD FIXED IND 18NH 1.4A 80 MOHM SMD
Ind 18.00 Nh 1.400 A 80.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1008HQ-18NJ-T
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, SMD, 1008
50MHz 2.7GHz 1.4A 62@350MHz 18nH 80m¦¸ ¡À5% 1008 2.6mm*2.1mm*1.9mm
Inductor 18nH 1.4A 80mΩ, AISC-1008HQ, RoHS