Abracon AISC-0805HQ-18NJ-T
Ind Chip Wirewound 18nH 5% 250MHz 75Q-Factor Ceramic 1.4A 0805 T/R
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon AISC-0805HQ-18NJ-T.
Electro Sonic
Datasheet3 páginas6 anos atrás
Abracon SCT
Sager Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-72.49%
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-05-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2026-02-25
Peças relacionadas
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.018uH 5% 100MHz Ferrite 1.4A 0.046Ohm DCR 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, Ferrite-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Wirewound 0.018uH 5% 50MHz 62Q-Factor Ceramic 1.4A 0.08Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Wirewound 0.018uH 5% 100MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 0.1Ohm DCR 1210 T/R
Descrições
Descrições de Abracon AISC-0805HQ-18NJ-T fornecidas pelos seus distribuidores.
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Ind 18.00 Nh 1.400 A 60.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0805HQ-18NJ-T
RF Inductors - SMD FIXED IND 18NH 1.4A 60 MOHM SMD