Abracon ABL-14.4756MHZ-B2
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 14.4756MHz Nom
Production
Preço e estoque
DistributorSKUMinPkg
element14 APACABL-14.4756MHZ-B20500
1d
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Abracon ABL-14.4756MHZ-B2.
IHS
Datasheet3 páginas18 anos atrás
Farnell
Mouser
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.50
Introduction Date2013-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Crystal 14.7456MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 14.31818MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 14.7456MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Descrições
Descrições de Abracon ABL-14.4756MHZ-B2 fornecidas pelos seus distribuidores.
CRYSTAL, 14.4756MHZ, 18PF, HC-49US
HC49/US MHz Range Metal Can Crystals +/-20ppm 14.7456MHZ
Crystal, 14.4756Mhz, 18Pf, Hc-49Us; Frequency Nom:14.4756Mhz; Crystal Case:through Hole, 11.5Mm X 5Mm; Frequency Stability + / -:50Ppm; Load Capacitance:18Pf; Frequency Tolerance + / -:20Ppm; Product Range:abl Series; Esr:50Ohm Rohs Compliant: Yes