Stackpole Electronics ZV14K1210J501N
MLV, 14V (Vrms), 10%, 1210, 500A
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Stackpole Electronics ZV14K1210J501N.
Stackpole Electronics
Datasheet6 pages6 years ago
Descriptions
Descriptions of Stackpole Electronics ZV14K1210J501N provided by its distributors.
VARISTOR 22V 400A 1210