Yageo Group C1210C105K5PACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 1uF X5R 1210 10%
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Yageo Group C1210C105K5PACTU.
IHS
Datasheet21 pages3 years ago
Datasheet18 pages14 years ago
Newark
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
Inventory History
3 month trend:
-79.28%