HellermannTyton HDM250HIRH4
Black Standard Cable Tie 115 Lb-in Torque Mount .25" Hole Article 151-00438
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for HellermannTyton HDM250HIRH4.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 page10 years ago
Datasheet2 pages11 years ago
Datasheet5 pages21 years ago
Master Electronics
Inventory History
3 month trend:
+66.92%
Descriptions
Descriptions of HellermannTyton HDM250HIRH4 provided by its distributors.
MOUNT, CABLE TIE, HEAVY DUTY, 0.250" MOUNT HOLE, 0.5" TIE W., BLACK