Cotek AEK-3000-48
48Vdc, 62.5A, Enclosed Programmable Power Supply, 48 Volts 62.5Amps
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cotek AEK-3000-48.
Electro Sonic
Datasheet6 pages4 years ago
Inventory History
3 month trend:
+75.00%
Descriptions
Descriptions of Cotek AEK-3000-48 provided by its distributors.
AC/DC CONVERTER 48V 3000W