Cotek AE-1500-48
48Vdc, 31.3A, Enclosed Programmable Power Supply, 48 Volts 31.3Amps
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Cotek AE-1500-48.
JRH Electronics
Datasheet6 pages0 years ago
Inventory History
3 month trend:
-4.55%
Descriptions
Descriptions of Cotek AE-1500-48 provided by its distributors.
AC/DC CONVERTER 48V 1500W