Central Technologies CTML1206F-R33K
General Purpose Inductor, 0.33uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1306
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Central Technologies CTML1206F-R33K.
IHS
Datasheet1 page15 years ago
Descriptions
Descriptions of Central Technologies CTML1206F-R33K provided by its distributors.
Inductor RF Chip Shielded Multi-Layer 0.33uH 10% 25MHz 30Q-Factor Ferrite 0.25A 0.6Ohm DCR 1206 T/R
FIXED IND 330NH 250MA 600 MOHM