Yageo Group RT0603DRE07536RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 536ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
IHS
3개월간의 트렌드:
-1.92%
심벌풋프린트
Ultra Librarian
관련 부품
PanasonicERJ-PB3D5360V
Res Thick Film 0603 536 Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±50ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ3RBD5600V
100mW Thick Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 560Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ3RBD5100V
Res Thick Film 0603 510 Ohm 0.5% 0.063W ±50ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603DRD07499RL
Res Thin Film 0603 499 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupRT0603DRD07560RL
RES SMD 560 OHM 0.5% 1/10W 0603 / 560 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film
Yageo GroupAT0603DRD07499RL
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 499ohm, 75V, 0.5% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
설명
High Precision-High Stability Chip Resistor Thin Film 0603 536Ohm 0.5% Paper T/R
Res Thin Film 0603 536 Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±50ppm/C Epoxy Pad SMD T/R
RT FIXED RESISTOR 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.5% ±50ppm/C 536Ohm 0.1W 1/10W