Yageo Group PE2010FKE070R033L
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 0.033ohm, 0.1284V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 2010
IHS
Datasheet14 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-14.17%