Yageo Group CC1206JRNPO9BN331
50V 330pF NP0 ±5% 1206 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
IHS
Datasheet15 페이지2년 전
Future Electronics
element14 APAC
3개월간의 트렌드:
-21.80%