Yageo Group AF164-JR-072K2L
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 2200ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface...
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Introduction Date2015-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Res Thick Film Array 2.2K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
PanasonicEXB-38V222JV
Res Thick Film Array 2.2K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
PanasonicEXB-V8V222JV
Resistor, ccav Array,0603X4, 2K2 5% Rohs Compliant: Yes |Panasonic EXBV8V222JV
Res Thick Film Array 2.2K Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 1206 Concave SMD Paper T/R
Yageo GroupYC164-JR-072K2L
RESISTOR ARRAY, ARV241 1206 2K2; Resistance:2.2kohm; Resistance Tolerance:± 5%;
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206
설명
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 2200ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Chip Resistor Surface Mount Array
1206 (3216Metric) Convex Long Side Terminals AF164 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 2.2kOhm ±250ppm/C ±5%
AF164-JR-072K2L,YAGEO / YAGEO AMERICA
Res, 4Resistor, 2K2, 5%, 50V, 1206; Resistance:2.2Kohm; Network Circuit Type:Isolated; No. Of Resistors:4Resistors; Resistor Case/Package:1206 [3216 Metric]; Resistance Tolerance:± 5%; Voltage Rating:50V; Terminal Pitch:0.8Mm Rohs Compliant: Yes |Yageo AF164-JR-072K2L