Yageo Group AC1206FR-07680RL
Res Thick Film 1206 680 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Upverter
Newark
TME
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+74.44%
Resistance
680 Ω
680 Ω
680 Ω
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
관련 부품
TE ConnectivityCRG1206F680R
Res Thick Film 1206 680 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ8ENF6800V
Res Thick Film 1206 680 Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRC1206FR-07680RL
Res Thick Film 1206 680 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRC1206FR-13680RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 680ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
설명
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 680Ω 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 680ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res, 680R, 1%, 0.25W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Yageo AC1206FR-07680RL
AC FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 680Ohm 0.25W 1/4W
AC Series 1206 680 O ±1% 0.25 W ±100 ppm/°C SMT Thick Film Chip Resistor
SMD Resistor 1206 1/4W 1% 680R Taped
Resistor, 680R, 1%, THICK FILM, 1206;