Welwyn WP3S-4R7JA1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 4.7ohm, 100V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
Newark
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
이 부품
대체 부품
Price @ 1000
Stock
8
Authorized Distributors
6
Resistance
4.7 Ω
4.7 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Axial
Cement
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
설명
Through Hole Wirewound Resistor, WP-S Series, 4.7 ohm, 3 W, - 5%, 100 V, Axial Leaded RoHS Compliant: Yes
4.7 OHM 5% 3W