Walsin Technologies WR08X3922FTL
Res Thick Film 0805 39.2K Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
IHS
Datasheet9 페이지2년 전
ODG (Origin Data Global)
Future Electronics
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
334
Authorized Distributors
1
Resistance
39.2 kΩ
39.2 kΩ
39.2 kΩ
Case/Package
0805
Tolerance
1 %
1 %
1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
125 mW
Composition
Thick Film
Thick Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-12-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
설명
125mW Thick Film Resistors 150V ±100ppm/℃ ±1% 39.2kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 39200ohm, 150V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0805
WR Series 0805 0.125 W 39.2 kO ±1% ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor