Walsin Technologies 0402B332K100CT
Cap Ceramic 0.0033uF 10V X7R 10% Pad SMD 0402 125C T/R
IHS
Datasheet21 페이지2년 전
TECHDesign
3개월간의 트렌드:
+0.00%
Stock
74,470
Authorized Distributors
4
Capacitance
3.3 nF
3.3 nF
Dielectric
X7R
X7R
Voltage Rating (DC)
10 V
10 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
500 µm
500 µm
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0033uF, Surface Mount, 0402
0402 MLCC X7R 3300 pF+/- 10% 10 V T&R
CAP CER 3300PF 10V X7R 0402