VCC 6091M7-24V
Indicator Panel Mount Led Mnt-sz 0.38" Lock Washer & Hex Nut Yellow 24V Leads
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
VCC
Datasheet1 페이지9년 전
IHS
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
X-ON
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-37.28%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H / Yellow LED Indication - Discrete 2.1V Radial
INDICATOR, PANEL MOUNT, LED YELLOW DIFFUSED, OIL-TIGHT NON-RELAMPABLE LED INDICA
5300 Series Yellow Ø5 mm 50° 6.3 mcd 2.1 V Right Angle LED Assembly - T-1 3/4
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 583nm 8mcd 2-Pin
설명
Indicator Light 24V LED Lamp Yellow Polycarbonate Dome Lens Polished Stainless Steel Panel Mount
Single Color LED, Yellow, T-4, 9.906mm
LED Panel Mount YELLOW DIFFUSED 3/8 MOUNTING HOLE
Oil-Tight Non-Relampable Neon-LED Indicator Lights
T1-3/4 3/8" DIA MTG HOLE PLASTIC ROUND DOME LENS NYLON HOUSING SS BEZEL
PMI RND .380" LED 24V Wire Yellow cURus
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 9.65MM, YELL
LED PNL IND YELLOW 9.90MM LEADS
585nm 65¡ã 24V , , 5mm*5mm*5mm