VCC 6091M7-12V
Indicator, Panel Mount, Led Yellow Diffused, Oil-tight Non-relampable Led Indica
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
VCC
Datasheet1 페이지9년 전
IHS
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
X-ON
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+12.26%
공급망
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8531.80.90.51
Introduction Date1999-01-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
LED YELLOW DIFFUSED T-1 3/4 T/H / Yellow LED Indication - Discrete 2.1V Radial
INDICATOR PANEL MOUNT LED MNT-SZ 0.38" LOCK WASHER & HEX NUT YELLOW 24V LEADS
5300 Series Yellow Ø5 mm 50° 6.3 mcd 2.1 V Right Angle LED Assembly - T-1 3/4
LED YELLOW DIFFUSED T-1 T/H / Yellow LED Indication - Discrete 12V Radial
Panel-Style Led Lamp, yellow, diffused, lmp-2 Rohs Compliant: Yes |Dialight 559-0303-003F
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 583nm 8mcd 2-Pin
설명
INDICATOR PANEL MOUNT LED MNT-SZ 0.38" LOCK WASHER & HEX NUT YELLOW 12V LEADS
LED INDICATOR, 9.65MM, 12V, YELLOW; LED Color: Yellow; Operating Voltage: 12VDC; Mounting Hole Dia: 9.65mm; Forward Current If: -; Luminous Intensity: -; IP / NEMA Rating: Not Rated; Product Range: -; Forward Voltage: 12V
Single Color LED, Yellow, T-4, 9.906mm
T1-3/4 3/8" DIA MTG HOLE SOLID STATE PLASTIC ROUND DOMED LENS NYLON HOUSING SS BEZEL
LED Panel Mount YELLOW DIFFUSED 3/8 MOUNTING HOLE
PMI RND .380" LED 12V Wire Yellow cURus
LED PNL IND YELLOW 9.90MM LEADS
585nm 65¡ã 12V , , 5mm*5mm*5mm