Vishay WYO502MCMCRAKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.005uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet4 페이지10년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-22.43%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Stock
32,062
Authorized Distributors
6
Capacitance
5 nF
5 nF
Voltage Rating (DC)
440 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
12.5 mm
12.5 mm
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2006-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
Suppression Cap, 5000Pf, Class X1/Y2 Rohs Compliant: Yes |Vishay WYO502MCMCRAKR
WYO Series Ø12.5x4.5mm 5 nF 440/250 VAC ±20 % Y5U AC Line Ceramic Disc Capacitor
Cap Ceramic Single Suppression X1/Y2 0.005uF 440VAC/250VAC Y5U 20% (12.5 X 4.5mm) Radial Disc 7.5mm 125C T/R
WYO X440Y250VAC 5000pF ±20% Y5U REEL E3
5nF ¡À20% Y5U 440V(AC),250V(AC) 4.5mm*4.5mm