Vishay WYO502MCMCJ0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.005uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
NewarkWYO502MCMCJ0KR08K
AvnetWYO502MCMCJ0KR08K
12h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지10년 전
Stock
0
Authorized Distributors
2
Capacitance
5 nF
5 nF
5 nF
Voltage Rating (DC)
440 V
440 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
Height
12.5 mm
12.5 mm
12.5 mm
Introduction Date2016-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명