Vishay WR506170A6800J5100
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 680ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
TME
대체 부품
Price @ 1000
Stock
12,000
Authorized Distributors
3
Resistance
680 Ω
680 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Molded
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
3 W
3 W
Composition
Metal Oxide
Metal Oxide
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
WR5 680R 5% A1
680 OHM 5% 3W 200PPM