Vishay WKP681MCPERZKR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.00068uF, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet4 페이지5년 전
대체 부품
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
2
Capacitance
680 pF
680 pF
Dielectric
K4000
K4000
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
Tolerance
20 %
20 %
Height
9 mm
9 mm
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
WKP X760Y500VAC 680PF ±20% Y5U REEL E3
CAP CER 680PF 760VAC Y5U RADIAL