Vishay WKP332MCPEH0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, 0.0033uF, Through Hole Mount
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
대체 부품
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
2
Capacitance
3.3 nF
3.3 nF
Dielectric
K4000
K4000
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Radial
Voltage Rating (DC)
Tolerance
20 %
20 %
Height
15 mm
15 mm
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.23.00.60
Introduction Date2008-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
설명
WKP X760Y500VAC 3300pF ±20% Y5U BULK E3
CAP CER 3300PF 760VAC Y5U RADIAL