Vishay WKO332MCPCH0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0033uF, Through Hole Mount
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Capacitance
3.3 nF
3.3 nF
Voltage Rating (DC)
440 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
15 mm
15 mm
Introduction Date2007-08-28
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 month ago)
설명
Capacitor, ceramic,3.3Nf,20-% Tol,20+% Tol |Vishay WKO332MCPCH0KR
WKO X440Y300VAC 3300pF ±20% Y5U BULK E3
CAP CER 3300PF 440VAC Y5U RADIAL