Vishay WKO222MCPYC0KR
Ceramic Capacitor, Ceramic, 20% +Tol, 20% -Tol, Y5U, -56/+22% TC, 0.0022uF, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Datasheet4 페이지10년 전
Authorized Distributors
3
Capacitance
2.2 nF
2.2 nF
Tolerance
20 %
20 %
Introduction Date2016-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
설명
WKO X440Y300VAC 2200pF ±20% Y5U BULK E3
CAP CER 2200PF 440VAC Y5U RADIAL