Vishay WK202070A5600JD500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 560ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
RutronikWLR366720,0005K
7h
AvnetWK202070A5600JD50005K
3d
Datasheet9 페이지10년 전
대체 부품
Price @ 1000
Stock
20,000
Authorized Distributors
2
Resistance
560 Ω
560 Ω
Mount
Case/Package
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Metal Oxide
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
설명
WK2 560R 5% 1W TK200
WK2 560R 200 5% R5