Vishay WK202070A1509J2500
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 15ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A1509J250005K
4d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet9 페이지10년 전
대체 부품
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
1
Resistance
15 Ω
15 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Molded
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Metal Oxide
Metal Oxide
Temperature Coefficient
200 ppm/°C
200 ppm/°C
공급망
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2010-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
WK2 15R 5% 1W TK200 0207
WK2 15R 200 5% A5