Vishay SIHD6N62E-GE3
78W(Tc) 30V 4V@ 250¦ÌA 34nC@ 10 V 1N 620V 900m¦¸@ 3A, 10V 6A 578pF@100V TO-252AA 2.38mm
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet11 페이지6년 전
Farnell
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-05-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Power MOSFET, N Channel, 650 V, 6.2 A, 0.68 ohm, TO-252 (DPAK), Surface Mount
Mosfet Transistor, N Channel, 6.1 A, 500 V, 0.59 Ohm, 13 V, 3 V Rohs Compliant: Yes
Trans MOSFET N-CH 650V 6A 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
STMicroelectronicsSTD11N65M2
N-channel 650 V, 0.6 Ohm typ., 7 A MDmesh M2 Power MOSFET in DPAK package
N-Channel Power MOSFET, SUPERFET® II, 800 V, 6 A, 850 mΩ, DPAK
Tape & Reel (TR) Surface Mount N-Channel Single Mosfet Transistor 6.6A Tc 6.6A 84W Tc 600V
설명
Power Field-Effect Transistor, 6A I(D), 620V, 0.9ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252AA
MOSFET, N CH, 620V, 6A, TO-252-3; Transistor Polarity: N Channel; Continuous Drain Current Id: 6A; Drain Source Voltage Vds: 620V; On Resistance Rds(on): 0.78ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs: 10V; Threshold Voltage Vgs: -; Power