Vishay SFR2500003300JA100
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 330ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet10 페이지9년 전
대체 부품
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
330 Ω
330 Ω
330 Ω
Mount
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
5 %
Power Rating
400 mW
400 mW
400 mW
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
100 ppm/°C
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 330ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J330R
CFR25Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -450ppm/C 330Ohm 0.333W 1/3W
Stackpole ElectronicsCF14JT330R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF12JT330R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 330ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF18JT330R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.125W, 330ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Metal Film 330 Ohm 5% 0.4W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
330R 5% 0,4W AXIAL
SFR25 5% A1 330R
330 OHM 5% .4W