Vishay MRS25000C9311FC100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 9310ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet4 페이지9년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
대체 부품
Price @ 1000
Stock
2,850
Authorized Distributors
4
Resistance
9.31 kΩ
9.31 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Conformal
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
600 mW
600 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
공급망
Country of OriginCzechia, India
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
설명
9.31K¦¸ ¡À1% 600mW ¡À50ppm/¡æ 6.5mm