Vishay MCU08050D1210BP100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 121ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
IHS
Datasheet11 페이지4년 전
Upverter
Garrett
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
Stock
1
Authorized Distributors
4
Resistance
121 Ω
121 Ω
Case/Package
0805
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
PanasonicERA-6AEB1210V
Res Thin Film 0805 121 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity / AMP2-1614891-5
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 121ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity3-2176091-2
Res Thin Film 0805 121 Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Medical
Yageo GroupRT0805BRD07121RL
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 121Ω 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity3-2176091-2
Fixed Resistor, Thin Film, 0.2W, 121ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
설명
RES THNFLM 0805 121 OHM 0.1% 1/8W 25PPM/ C SMD
MCU 0805-25 0.1% P1 121R