Vishay MCT06030C2709FP500
Res Thin Film 0603 27 Ohm 1% 1/10W ±50ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
IHS
Datasheet12 페이지2년 전
Future Electronics
Newark
Burklin Elektronik
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-39.83%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
EE Concierge
심벌풋프린트
SnapEDA
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-03-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Yageo GroupRT0603FRE0727RL
100mW Thin Film Resistor ±50ppm/℃ ±1% 27Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE ConnectivityCPF0603F24R9C1
Res Thin Film 0603 24.9 Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
Yageo GroupRT0603FRE0724R9L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 24.9ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Yageo GroupRT0603FRE0726R1L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 26.1ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE ConnectivityCPF0603F24R9C1
PanasonicERJ3EKF27R0V
Res Thick Film 0603 27 Ohm 1% 0.1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
설명
Avnet Japan
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 27ohm, 75V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Res, 27R, 1%, 0.125W, 0603, Thin Film Rohs Compliant: Yes |Vishay MCT06030C2709FP500
Thin Film Resistors - SMD .1W 27ohms 1% 0603 50ppm Auto