Vishay IHLP3232DZER100M1A
IHLP-3232DZ-1A 10 20% ER E3 / 10 µH Shielded Inductor 5.4 A 51.8mOhm Max Nonstandard
IHS
Datasheet6 페이지5년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+7.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
EE Concierge
심벌풋프린트
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
대체 부품
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Inductance
10 µH
10 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
5.4 A
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
51.8 mΩ
51.8 mΩ
Q Factor
Test Frequency
100 kHz
100 kHz
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2011-06-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 3232
IHLP Series 3232 10 uH 20% 30 mOhms Surface Mount IHLP® Automotive Inductor
100KHz 12MHz 6.4A 5.4A 10¦ÌH 51.8m¦¸ ¡À20% 3232 , 8.64mm*8.18mm*4mm