Vishay G22041436809JF1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 68ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet7 페이지9년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-41.67%
Stock
1,544
Authorized Distributors
2
Resistance
68 Ω
68 Ω
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
4 W
4 W
Temperature Coefficient
100180 ppm/°C
100180 ppm/°C
관련 부품
AC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -10/ -80ppm/C 68Ohm 4W
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 68ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF2JT68R0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J68R
Res, 68R, 2W, Axial, Carbon Film Rohs Compliant: Yes |Neohm Te Connectivity 5-1623929-1
TE ConnectivityCFR50J68R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.5W, 68ohm, 350V, 5% +/-Tol, -1200, 0ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
Res Wirewound 68 Ohm 5% 4W 100ppm/C to 180ppm/C Conformal AXL Thru-Hole T/R
68¦¸ ¡À5% 4W 100ppm/¡æ~180ppm/¡æ 13mm