Vishay G22041431007J4C000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 0.1ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
IHS
Datasheet7 페이지9년 전
TME
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-23.73%
Stock
15,621
Authorized Distributors
6
Resistance
100 mΩ
100 mΩ
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
4 W
4 W
Temperature Coefficient
100180 ppm/°C
100180 ppm/°C
관련 부품
AC FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% -10/ -80ppm/C 100mOhm 4W
OhmiteTWW5JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySQMW5R10J
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 5% +/-Tol, -300, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
OhmiteTUW5JR10E
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 0.707V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
설명
Res Wirewound 0.1 Ohm 5% 4W 100ppm/°C to 180ppm/°C Vitreous AXL Ammo Pack
WW Resistor 4W 5% R1 Taped
G202 R10 5% AC G73
RES 0.1 OHM 5% WW