Vishay G22041431001JF1000
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
NewarkG22041431001JF100001KTape & Reel
AvnetG22041431001JF100001K
15h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet7 페이지9년 전
대체 부품
Price @ 1000
Stock
0
Authorized Distributors
2
Resistance
1 kΩ
1 kΩ
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Conformal
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
4 W
4 W
Composition
Wirewound
Wirewound
Temperature Coefficient
100180 ppm/°C
100180 ppm/°C
공급망
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1000ohm, 5% +/-Tol, 180ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1000ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity1623714-9
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 1000ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityER741K0JT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1000ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity2-1625892-1
TE Connectivity 2-1625892-1 Metal film resistor 1kΩ Axial lead 3W 5% 1pc
Stackpole ElectronicsRSMF2JT1K00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 1000ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
설명
Axial Vitreous Leaded Wirewound Resistors
G202 1K0 5% R1 R73